KRYSTEK TEAM

Niedługo po śmierci Krystiana, jego rodzice, rodzina i przyjaciele stworzyli grupę KRYSTEK TEAM – GANG KORONY #NIEKOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA.

Naszą pierwszą, spontaniczną inicjatywą był bieg „I…Taka Tarnowska Dyszka” w listopadzie 2018 r. Przybyło wówczas dla Krystiana tak dużo ludzi, że nabrało to wręcz charakteru biegu przyjaciół Krystka, ubranych w koszulki z jego wizerunkiem. Wtedy waśnie uświadomiliśmy sobie, że nie możemy zatrzymać się, a jedynie kwestią czasu i naszej wyobraźni będzie skala przedsięwzięcia. Tak narodził się pomysł zorganizowania memoriału pamięci młodego piłkarza, a potem założenia Fundacji Dzielmy się Uśmiechem imienia tego wspaniałego, pełnego radości człowieka, jakim był nasz Krystuś!

Starając się podtrzymać pamięć o Krystianie, głównie poprzez organizację i uczestnictwo w różnych inicjatywach sportowych, zachęcamy innych do sportowych wyzwań, zarażając przy tym pozytywną energią i uśmiechem. Jesteśmy widoczni na turniejach piłkarskich, biegach długodystansowych czy zawodach triathlonowych.

Celem Krystek Team jest motywowanie do przełamywania swoich barier i słabości w drodze po małe i wielkie marzenia.