Ludzie fundacji

ZARZĄD FUNDACJI:

AGNIESZKA POPIELA
(zarządzam fundacją) funkcja pełniona społecznie. Mama zmarłego Krystiana, imiennika fundacji.
To właśnie od Niej możemy czerpać siłę i inspiracje. Tragedia, która wywróciła Jej życie  na zawsze pozostanie raną w sercu, jednak mimo bólu kroczy do przodu, a swe matczyne cierpienie przekłuwa w dobro prowadząc fundacje, której jest prezesem.
Delikatna, ale mocna. 
Po śmierci Krystiana nie jest łatwo, ale prowadzenie fundacji nadaje Adze sens życia i poczucie, że pamięć po naszym Krystku przetrwa!

JAROSŁAW POPIELA

Jarosław Popieli to były polski piłkarz, ojciec zmarłego Krystiana Popieli, ale również założyciel fundacji imieniem swojego syna. Prywatnie mąż Agnieszki Popieli oraz tata Alexa i Ksawiera. Jarosław Popiela to człowiek o wielkim sercu, dla którego pomoc innym jest priorytetem.


AGNIESZKA LIS 
(zarządzam fundacją) funkcja pełniona społecznie 
Ciocia chrzestna Krystiana 
Nigdy nie przejdzie obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Każdego z podopiecznych fundacji traktuje jak własna rodzinę. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Po każdej porażce wstaje silniejsza i pełna nowych pomysłów. Wszystkich zaraża swoim entuzjazmem. Podczas pomocy dla uchodźców z Ukrainy potrafiła niezmordowanie pracować 24 godziny na dobę. Prywatnie Mama Nathana, którego niestrudzenie wspiera na jego sportowej drodze, żona Tomka.

ŁUKASZ POPIELA 

tata małego Krystiana, brat Agnieszki i Jarosława. Od 30 lat związany z piłką nożną. Grał między innymi w takich klubach jak Unia Tarnów, Siarka Tarnobrzeg, Stal Rzeszów, Puszcza Niepołomice.  Z Fundacją związany od początku istnienia. Jego największym celem jest pomoc podopiecznym i spełnienie ich sportowych marzeń. 

ZESPÓŁ FUNDACJI:

NADZIEJA NIKIEL (psycholog)

Nadzieja studiowała psychologie w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz ukończyła czteroletnie  szkolenie terapeutyczne atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Na Uniwersytecie Szczecińskim ukończyła historie.

Jest nauczycielem i psychologiem w szkole podstawowej i liceum. 

Nasi podopieczni mogą liczyć na naszego Aniołka, na jej niezbędne psychologiczne wsparcie, gdyż niepowodzenia są mocnym obciążeniem psychicznym z którym często wzmagają się. 

Pracuje i wspiera Fundacje  z potrzeby serca, pro bono.

Za swoją działalność charytatywną została  nagrodzona  przez lokalną społeczność statuetką – Wielkie Serce.

Opiekuje się i prowadzi  zajęcia terapeutyczne z dziećmi z Ukrainy.

Mocno zaangażowała się wraz z naszą fundacją w pomoc potrzebującym z Ukrainy.

Prywatnie Nadzieja jest szczęśliwą mamą Misi i żoną Radka. 

RADOSŁAW NIKIEL (prawnik)

Adwokat z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. 

On, jako pierwszy wyciągnął do nas pomocną dłoń udzielając niezbędnych rad prawniczych. Jego kancelaria zajęła się wszelkimi formalnościami, by fundacja mogła zaistnieć. 

Zawsze służy nam pomocą i do dnia dzisiejszego wspiera fundację.

Prywatnie jest wspaniałym tatą Misi i Olgi oraz mężem naszej fundacyjnej przyjaciółki Nadziei.

Radek kocha sport, chyba nie ma takiej dyscypliny, którą by się nie interesował. Uwielbia jeździć na nartach i podróżować, a muzyka to Jego pasja.

MARCIN CHRAPUSTA 
Należy do fundacyjnej rodziny.
Zaangażowany w działalność Fundacji od samych jej początków. Autor wielu inicjatyw, grafik, złota rączka, „pomysłowy Dobromir”. Zawsze służy pomocą i nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie jakieś rozwiazanie.
Prywatnie mąż Sylwii, z którą wychowuje dwóch obiecujących bramkarzy młodego pokolenia- Piotrka i Kubę.

PAWEŁ TYNIEC (adwokat)

Służy nam radą, a wszelkie prawne kwestie są po Jego stronie. 

Zawsze możemy liczyć na Jego wsparcie.

Paweł specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, prawie autorskim oraz prawie IT. Posiada szerokie świadczenie w zakresie sporów sądowych, postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających. Autor publikacji prasowych z zakresu prawa internetowego.  

Pozazawodowo: motocyklista, zapalony żeglarz, fan literatury historycznej i podróżniczej.

MONIKA WALIGÓRA (księgowa)

Stoi na straży naszych finansów.

Jest z nami od początku istnienia naszej fundacji. Zaoferowała nam pomoc w kwestii finansowo- księgowej nie pobierając za to wynagrodzenia.

Monika wraz mężem Markiem wspierają fundacje angażując się rownież w akcje wspomagając naszych podopiecznych. Ludzie o Wielkich Sercach, na których możemy liczyć!

Wspólnie wychowują dwójkę wspaniałych dzieci, Hanię i Szymona- świetnie zapowiadającego się piłkarza.

Monika kocha podróże, narty, muzykę i oczywiście piłkę nożną (jest wiernym kibicem swojego syna).

RADA FUNDACJI: 

NADZIEJA NIKIEL 

Człowiek z Ogromnym Sercem. 

Dostrzega ludzkie problemy, obok których nie przechodzi objętnie. Wrażliwa na krzywdę, a w szczególności młodych ludzi. Słucha i słyszy, pomaga z potrzeby serca. Jest zawsze tam, gdzie w potrzebie są inni, dlatego nie mogło  zabraknąć Jej z nami.

Jest mamą Misi i żoną Radka. Wspólnie zaangażowani są w wsparcie naszej fundacji.

AGATA KOZIEL SAŁATA 

Wspaniała, empatyczne. Wrażliwa na potrzeby ludzkie. Pomocna, jest tam, gdzie potrzebne jest wsparcie słabszych, potrzebujących. Zawsze znajdzie czas dla innych. Zaangażowana w działalności dobroczynne. 

Pomaga z potrzeby serca, a nie dla poklasku, bo każdy jest komuś potrzebny. 

Kobieta o Wielkim Sercu.

Mama Marysi i Frania, żona Michała, wraz z którym mocno wspiera naszą Fundację.

BOGDAN ZAJĄC

Były znakomity zawodnik wielu polskich i zagranicznych klubów. Reprezentant Polski, wielokrotny zdobywca z Wisła Krakow mistrzostwa Polski i pucharu Polski. 

Po zakończeniu kariery piłkarskiej świetny trener.  Między innymi asystent  selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki.  

Uczestniczył  w finałach Mistrzostw Europy i Mistrzostw świata. Jest wzorem dla wielu młodych sportowców, którzy podziwiają jego umiejętności i zaangażowanie. Bogdan to człowiek o wielkim sercu i chęci niesienia pomocy innym. Z Fundacją związany od początku istnienia.