Główna / Aktualności / Gdy boli biodro…

Gdy boli biodro…

W tym miesiącu wsparliśmy kolejnego utalentowanego piłkarza – Artura Przęczka – kapitana Wisły Kraków U-14, członka kadry Małopolski, najlepszego zawodnika finałów największego w Polsce turnieju dla dzieci i młodzieży „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (2017 r.).

Środkowy pomocnik Białej Gwiazdy zmagał się z dolegliwościami związanymi z biodrem. Przez kilka miesięcy nie potrafiono postawić trafnej diagnozy, aż w końcu przeciążenie stawu biodrowego uniemożliwiało praktycznie trenowanie i grę w piłkę. Niezbędna okazała się operacja.

Nasza Fundacja zaproponowała wsparcie. Zorganizowaliśmy konsultacje z najlepszymi specjalistami, którzy postawili w końcu właściwą diagnozę. Wybraliśmy i opłaciliśmy uznaną w Polsce klinikę, gdzie 5 października została przeprowadzona artroskopia stawu biodrowego.

– Piłka nożna to pasja Artura i marzenia, których spełnienie z dnia na dzień stawało się coraz mniej realne. Przez kilka miesięcy szukaliśmy bezskutecznie pomocy u kolejnych specjalistów. Przed nami teraz wiele miesięcy rehabilitacji, ale dzień, w którym otrzymaliśmy informację, że dzięki środkom Fundacji możliwa będzie szybka operacja, zmienił diametralnie nastawienie syna. Bezradność i niepewność zastąpiła nadzieja, że problemy uda się jednak pokonać. Zrezygnowanie na twarzy Artura zamieniło się w uśmiech, który pojawił się od razu po udanej operacji. Trudno opisać słowami naszą wdzięczność – powiedzieli rodzice wychowanka Futbolu Brzączowice

ARTURZE, trzymamy mocno kciuki. Wszystko co najlepsze, przed Tobą 🙂  Wracaj na boisku, jak najszybciej to będzie możliwe ❗