STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU…

Przekaż 1,5% swojego podatku…𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐦𝐲 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐔𝐬́𝐦𝐢𝐞𝐜𝐡𝐞𝐦 – 𝟏,𝟓% 𝐏𝐨𝐝𝐚𝐭𝐤𝐮 𝐝𝐥𝐚 𝐑𝐚𝐝𝐨𝐬́𝐜𝐢!
𝐖 𝐭𝐲𝐦 𝐫𝐨𝐤𝐮 𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐬𝐳𝐚𝐧𝐬𝐞̨ 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐤𝐚𝐳𝐚𝐜́ 𝟏,𝟓% 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐩𝐨𝐝𝐚𝐭𝐤𝐮 𝐧𝐚 𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳 𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐦𝐲 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐔𝐬́𝐦𝐢𝐞𝐜𝐡𝐞𝐦. Razem możemy stworzyć fale radości i wsparcia dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.
Wymagania stawiane przez współczesny świat, liczne problemy, tragedie i niedostatek powodują, że patrzymy na świat oczyma innych ludzi. Jesteśmy fundacją, która pomaga innym realizować ich marzenia, rozwijać się. Wspieramy młodych sportowców w dążeniu do celu. Ważne jest dla nas ich szczęście i to, że możemy im pomóc.
𝐏𝐎𝐌𝐎𝐆𝐋𝐈𝐒́𝐌𝐘:
Małemu Igorkowi, dopłacając brakującą część pieniędzy do zbiórki aby Igor mógł cieszyć się z nowej protezy.
Emilii, która kocha balet lecz problem ze stawami, kontuzja więzadeł oraz kosztowna operacja stanęły na jej drodze w najmniej oczekiwanym momencie.
Kamilowi, któremu na skutek potrącenia przez pociąg, lekarze byli zmuszeni do amputacji lewej nogi.
Sebastianowi, który wciąż walczy aby stanąć na nogi po uszkodzeniu rdzenia kręgowego.
…Konradowi, Emilii, Maciejowi i wielu innym młodym ludziom, którzy tego potrzebowali, którym w jednej chwili zawalił się świat ponieważ nie mogli robić tego, co kochają..
Wspieramy Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych START Tarnów.
Staramy się być tam, gdzie najbardziej nas potrzebują.
𝐊𝐑𝐒: 𝟎𝟎𝟎𝟎𝟕𝟕𝟐𝟔𝟖𝟐
Pamiętajmy, że każdy uśmiech przekazany w ramach kampanii może zmienić czyjeś życie. Dzięki wspólnym działaniom możemy stworzyć lepszy, bardziej uśmiechnięty świat dla wszystkich!« »