STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ROBIMY SWOJE

Robimy swojeKOCHANI ❤️ ❤️ ❤️! Covid–19 wszystkim nam daje się we znaki. Mamy go już serdecznie dość. Ale walczymy. Nie próżnujemy. Nie poddajemy się. Robimy swoje. Tacy jesteśmy. Jak Krystian. Tego nauczył nas SPORT.

Nawet jeśli jest trochę ciszej o nas ostatnio, to z powodu sytuacji epidemiologicznej, a nie dlatego, że zapomnieliśmy o Was. Cieszymy się, że udało się nam pomóc kolejnym podopiecznym, płaczemy z radości widząc osoby wracające do zdrowia razem z naszą Fundacją. Wiemy, że będą kolejne, pracujemy nad tym. Zgłaszajcie nam pomysły, komu należy pomóc w następnej kolejności. Nad wszystkimi pochylimy się, z troską i uwagą. Jeśli będziemy w stanie pomóc, zrobimy to!

Żałujemy, że nie uda się nam teraz zorganizować naszego Balu Charytatywnego. W normalnych czasach bylibyśmy w styczniu w wirze ostatnich przygotowań. Niestety, obecnie, nie jest to możliwe. Ze względu na obostrzenia, nie możemy odpowiedzialnie zorganizować Balu w tym momencie. Nie będziemy nikogo narażać, nie chcemy też wymyślać zastępczych form organizacyjnych, bo one nigdy nie pozwolą nam nawet zbliżyć się do atmosfery prawdziwego święta, jaka towarzyszyła nam w pierwszych dwóch edycjach Balu. Obiecujemy jednak solennie, że jak tylko to będzie możliwe, zrobimy Bal, jakiego jeszcze nie było. Zasługujecie na to WY i idea, na rzecz której wspólnie działamy już od jakiegoś czasu.

Tymczasem, dbajcie o siebie. Nawet w tym trudnym czasie uprawiajcie sport, w formach, które są możliwe. Wierzymy głęboko, że damy wszyscy radę. To trudny czas, ale on wkrótce się skończy. Pamiętajcie. …Jeszcze będzie przepięknie… Jeszcze będzie normalnie.

 
«