STRONA GŁÓWNA / MEMORIAŁY / I MEMORIAŁ

I Memoriał

I Memoriał

W rodzinnym mieście Krystiana, Tarnowie, wspólnie z zaprzyjaźnioną Szkołą Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów, pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa i z pomocą wielu osób, zorganizowaliśmy 26-27 stycznia 2019 r.  imprezę charytatywną – I Memoriał im. Krystiana Popieli, podczas którego odbył się dwudniowy turniej piłkarski dla dzieci oraz uroczysta „Kolacja z Uśmiechem”, na której oficjalnie zapoczątkowano działalność naszej Fundacji.

 

Turniej piłkarski
26-27 stycznia

W hali tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rozegrano turniej piłkarski, w którym udział wzięli chłopcy urodzeni w roku 2007 (w sobotę, 26 stycznia), oraz z rocznika 2009 (w niedzielę, 27 stycznia). W zawodach uczestniczyli piłkarze z czołowych drużyn w kraju, takich jak m. in. Legia Warszawa, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin czy Wisła Płock.

Dodatkową atrakcją pierwszego dnia turnieju był mecz towarzyski pomiędzy drużyną Krystek Team złożoną z najbliższej rodziny Krystiana Popieli oraz drużyną gwiazd w której wystąpili byli reprezentanci Polski m. in. Marcin Żewłakow, Marcin Baszczyński, Piotr Świerczewski, Kamil Kosowski, Maciej Bykowski, Tomasz Kiełbowicz, Adrian Sikora, Gabor.

 

Kolacja z uśmiechem
26 stycznia

Kolacja była wyjątkowa z wielu względów, a najważniejszy z nich, to w jego trakcie rodzice Krystiana: Agnieszka i Jarek dokonali oficjalnego podpisania dokumentów, które dały początek działalności Fundacji im. ich syna.

Podczas kolacji odbyła się licytacja licznie zgromadzonych pamiątek sportowców, a także nagród ufundowanych przez naszych darczyńców. Datki z licytacji oraz dodatkowo zebrane pieniądze przeznaczone zostały na poczet podopiecznych naszej Fundacji.

Dziękujemy Wszystkim za wsparcie i ogromne serce!

 

NASI DOBRODZIEJE