STRONA GŁÓWNA / NASI PODOPIECZNI / ARTUR PRZĘCZEK

Artur Przęczek

Artur Przęczek

Rocznik 2007.

W czasie objęcia wsparciem Fundacji piłkarz Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków (od 2014 roku). Wcześniej wychowanek Futbolu Brzączowice – środkowy pomocnik, uczestnik zgrupowań kadry Małopolski, najlepszy zawodników finałów Pucharu Tymbarku w 2017 roku. Kapitan drużyny Wisły Kraków U-14.

Artur zmagał się z dolegliwościami związanymi z biodrem. Przez kilka miesięcy nie potrafiono postawić trafnej diagnozy, aż w końcu przeciążenie stawu biodrowego uniemożliwiało praktycznie trenowanie i grę w piłkę. Niezbędna okazała się operacja.

Nasza Fundacja zaproponowała wsparcie. Zorganizowaliśmy konsultacje z najlepszymi specjalistami, którzy postawili w końcu właściwą diagnozę. Wybraliśmy i opłaciliśmy uznaną w Polsce klinikę, gdzie 5 października została przeprowadzona artroskopia stawu biodrowego.

– Piłka nożna to pasja Artura i marzenia, których spełnienie z dnia na dzień stawało się coraz mniej realne. Przez kilka miesięcy szukaliśmy bezskutecznie pomocy u kolejnych specjalistów. Przed nami teraz wiele miesięcy rehabilitacji, ale dzień, w którym otrzymaliśmy informację, że dzięki środkom Fundacji możliwa będzie szybka operacja, zmienił diametralnie nastawienie syna. Bezradność i niepewność zastąpiła nadzieja, że problemy uda się jednak pokonać. Zrezygnowanie na twarzy Artura zamieniło się w uśmiech, który pojawił się od razu po udanej operacji. Trudno opisać słowami naszą wdzięczność – powiedzieli rodzice wychowanka Futbolu Brzączowice

ARTURZE, trzymamy mocno kciuki 🤞🤞🤞 Wszystko co najlepsze, przed Tobą 🙂  Wracaj na boisko, jak najszybciej to będzie możliwe ❗Zdjęcia