STRONA GŁÓWNA / NASI PODOPIECZNI / MATEUSZ MAŁEK

Mateusz Małek

Mateusz Małek

Rocznik 1998.

Piłkarz nożny, grający w klubie Garbarnia Kraków (tj. w czasie objęcia wsparciem Fundacji). Podczas meczu 2 ligi pomiędzy Garbarnią a rezerwami Śląska Wrocław Mateusz zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. To był wrzesień 2020 r.

Zawodnik krakowskiego klubu (wcześniej m.in. Polonia Warszawa i Legionovi) musiał poddać się rekonstrukcji ACL, podczas operacji zszyte zostały także uszkodzone łąkotki. Po żmudnym okresie rehabilitacji zawodnik wrócił na boisko. Fundacja pokryła wówczas Mateuszowi koszty rehabilitacji i konsultacje lekarskie.

Kiedy wydawało się, że wszystko weszło na właściwe tory, Mateusz doznał ponownie urazu (w 2021 r. ) – skręcił kolano i uszkodził przeszczep więzadła. Konieczna była reoperacja i wstawienie sztucznych wiązadeł.

I tutaj znowu wkroczyła do akcji nasza Fundacja – wspieramy zawodnika opłacając mu od sierpnia 2021 r. rehabilitację i profesjonalne treningi w Gymakers

Chciałbym jeszcze raz gorąco podziękować najlepszej Fundacji Dzielmy się Uśmiechem im. Krystiana Popieli, której pomoc jest nieoceniona 🔥💪🏽 Dzięki wsparciu Fundacji mogę rehabilitować się w najlepszych warunkach🙏🙌🏽  Już niedługo będę mógł wrócić na boisko i reprezentować barwy RKS Garbarnia Kraków ⚽️⚽️⚽️

Mateusz, trzymaj się! Czekamy na Twój powrót do sportu i ligowej piłki❗️⚽️❗️Zdjęcia