Kolejnym Podopiecznym Fundacji jest 19 letni piłkarz Sajmon Gasidło.
Podczas jednego z meczów sparingowych młody zawodnik doznał kontuzji kolana.
Po badaniu rezonansem magnetycznym ?????ł? ???̨ ?̇? ????ł? ?? ???????? ???̨???ł? ???, ?????????? ??? ? ??????????? ??? ł?̨?????.
Sajmon jest już po dwóch operacjach i będzie rozpoczynał rehabilitację w opłaceniu której pomoże nasza fundacja.
Swoją przygodę z piłką rozpoczął w wieku 5 lat w drużynie Unii Racibórz. Ponadto grał w takich klubach jak Podbeskidzie Bielsko Biała, Stal Mielec, Radomiak Radom.
Jak sam zawodnik powtarza ,,jestem zdeterminowany, aby wrócić do gry!”. Sajmon życzymy Ci jak najszybszego powrotu na zieloną murawę!